Новини

Увага! З 1 квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно – літня заборона на лов водних біоресурсів!

Дата створення: 11:59 22.03.2019

За повідомленням Управління Державного агентства рибного господарства  у Хмельницькій області з 1 квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно – літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.

Розпочато щорічну акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Дата створення: 09:24 22.03.2019

21 березня, у Міжнародний день лісів стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕСТАФЕТА ПАМ’ЯТІ «СЛАВА ВИЗВОЛИТЕЛЯМ УКРАЇНИ»

Дата створення: 19:26 21.03.2019

21 березня 2019 р. у с. Олешин відбулися урочисті заходи на підтримку Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», яка проводиться з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні.

На Хмельниччині відбулось засідання Ради регіонального розвитку

Дата створення: 10:34 21.03.2019

Вчора голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у засіданні Ради регіонального розвитку.

20 березня у Хмельницький приїде Петро Порошенко

Дата створення: 21:31 19.03.2019

Хмельницьку область знову відвідає Президент України Петро Порошенко. Як повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА, візит глави держави запланований на завтра, 20 березня.

До уваги депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування! Триває черговий етап подачі декларації!

Дата створення: 21:01 18.03.2019

Відповідно до вимог статті 3 та статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" передбачено, що депутати сільської ради, як особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Якщо хочеш зберегти первоцвіти — спробуй хоча би не купувати їх. А які саме?

Дата створення: 13:55 15.03.2019

Одна вирвана квітка виду підсніжник – це вкрадене життя у 45 паростків, які вона могла би дати у майбутньому

На Хмельниччині розпочав роботу ІІІ Міжнародний економічний форум

Дата створення: 11:43 15.03.2019

Для Хмельниччини відбулася дуже знакова подія: розпочав свою роботу дводенний Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини». Його організаторами стали Хмельницька обласна державна адміністрація на чолі з Вадимом Лозовим, Хмельницька обласна рада та її голова Михайло Загородний та Хмельницька торгово-промислова палата під керівництвом Наталії Бєлякової.