Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

СЕСІЯ ХХІV

1. Про затвердження  проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Торгового в с.Олешин Хмельницького району Хмельницької області;

2. Про затвердження  проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці  Зелена в с.Олешин Хмельницького району Хмельницької області;

3. Про проведення земельних торгів щодо земельної ділянки комунальної власності Олешинської територіальної громади;

4. Про затвердження  документацій із землеустрою;

5. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради. 

Проект рішення 31 позачергової сесії Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Олешинській сільській раді на 2020 рік.

Проект рішення 31 позачергової сесії Про виділення коштів на спів фінансування капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Гагаріна в с. Іванківці Хмельницького району Хмельницької області та капітального ремонту дорожнього покриття по      вул. Шкільній в с. Олешин Хмельницького району Хмельницької області (як співфінансування на договірних засадах).

Проект рішення 31 позачергової сесії Про затвердження Програми «Шкільний автобус» Олешинської сільської ради на 2020 рік. 

Проект рішення 31 позачергнової сесії Про виділення коштів на співфінансування придбання шкільного автобуса за програмою «Шкільний автобус» Олешинської сільської ради на 2020 рік (як співфінансування на договірних засадах).

Проект рішення 31 позачергової сесії Про зміни до бюджету Олешинської сільської ради на 2020 рік.

Проект рішення 31 позачергової сесії Про зміни до місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Проект рішення 31 позачернгової сесії Про затвердження Положення «Про уповноважену особу з публічних закупівель Олешинської сільської ради».

Проект рішення 32 чергової сесії Про зміни до бюджету Олешинської сільської ради на 2020 рік.

Проект рішення 32 чергової сесії Про розгляд звернення гр. Софіяна О.О. щодо зменшення відсоткової ставки податку.

Проект рішення 32 чергової сесії Про надання дозволу на  списання продуктів харчування закладів освіти Олешинської сільської ради.

Проект рішення 32 чергової сесії Про розгляд звернення громадян жителів с. Олешин.

Проект рішення 32 чергової сесії Про обговорення розпорядження КМУ від 29.04.2020року № 475-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області».

Проект рішення 32 чергової сесії Про затвердження Програми протидії захворюванню на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Олешинської ОТГ на період 2020 року.

Проект рішення 32 чергової сесії Про надання матеріальної допомоги.