Освіта, культура, молодь та спорт

Новини освіти, культури, молоді та спорту

Мережевий етикет та безпека – учні й учителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс, що навчить працювати в Інтернеті

Дата створення: 13:48 20.11.2018

Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки, що допоможе навчитися безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено кампанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

Дата створення: 15:29 07.11.2018

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 35 300 грн (тридцять п’ять тисяч триста гривень).

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ - осіннє свято...

Дата створення: 22:14 03.10.2018

Осіннє небо, вмите журавлями, Осіннє свято - тихе і святе. Учителько! Ви - світлий образ мами, Дитячих доль відлуння золоте.

Освітня реформа - нова якість освіти.

Дата створення: 16:28 04.09.2018

Майже три роки Україна йшла до освітньої реформи. Врешті у вересні 2017 року парламент ухвалив закон про освіту. Що змінить освітня реформа і чи вплинуть зміни на якість здобутої у школах освіти?

На освітньому форумі обговорили стандарти Нової української школи

Дата створення: 13:40 29.08.2018

28 серпня 2018 року головний спеціаліст з питань освіти, культури молоді та спорту Жолкевська Валерія Володимирівна прийняла участь у освітньому форумі «Нова українська школа: старт реформи, участь».

Рухова активність і здоров’я

Дата створення: 11:54 28.08.2018

Рухова і фізична активність є винятково важливим, фундаментальним чинником формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини, особливо в дитячому, підлітковому та юнацькому віці. Завдяки здатності організму до саморегуляції відбувається його адаптація до змін зовнішнього середовища, організм стає стійкішим і життєздатнішим.

Вітаємо переможця

Дата створення: 22:14 17.08.2018

Сьогодні, 17 серпня 2018 року, відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Олешинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів. На комісії підсумовували результати оцінювання конкурсного відбору 3 (трьох) етапів.