Освіта, культура, молодь та спорт

Новини освіти, культури, молоді та спорту

Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі

Дата створення: 16:57 23.05.2019

Головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту – Жолкевська Валерія Володимирівна прийняла участь у практичному семінарі-тренінзі «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей, який проходив за шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» у партнерстві з Староушицькою ОТГ та за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ.

ВІТАЄМО!!! Рій "Соколи Поділля" Іванковецького НВК

Дата створення: 16:33 22.05.2019

Рій "Соколи Поділля" Іванковецького НВК з перемогою у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотично дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура"), який відбувся 22 травня 2019 року.

На базі Великокалинівського ДНЗ «Калинонька» відбувся епізодичний інтегрований семінар-практикум музичних керівників, інструкторів фізичного виховання ДНЗ

Дата створення: 15:35 21.05.2019

14 травня на базі Великокалинівського ДНЗ «Калинонька»відбувся епізодичний інтегрований семінар-практикум музичних керівників, інструкторів фізичного виховання ДНЗ з проблеми: «Співпраця інструктор з фізкультури та музкерівника».

Дата створення: 15:43 16.05.2019

15 травня Дружина юних пожежних  Іванковецького НВК "Amore mio" була учасником ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який відбувався у м.Старокостянтинів.

Сьогодні вся країна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки

Дата створення: 15:17 16.05.2019

Традиційно, цього дня заклади культури та освіти Олешинської ОТГ приєдналися до традицій святкування.

Відзначення Дня пам’яті та примирення в Іванковецькому НВК

Дата створення: 10:54 10.05.2019

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. 9 мільйонів українців не повернулись додому живими з фронтів Другої світової війни, були зруйновані 718 міст, 28 тисяч сіл. Кожен день, як рік, кожен рік – як століття. Все витримали і перемогли. Учнівський та педагогічний колективи Іванковецького НВК провели захід «Пам'ять вічно жива».

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе»

Дата створення: 09:55 02.05.2019

Незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, закріплена у Конституції України, є принципом, що утверджує поступове та взаємоузгоджене соціально-економічне, технологічне, правове входження України в європейську родину, що визначено відповідними міжнародними договорами України.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Іванковецькому НВК

Дата створення: 09:07 02.05.2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в закладі було проведено з 22 по 26 квітня 2019 року відповідно до наказу та плану роботи. Під час Тижня до проведення заходів було залучено 215 учнів, 22 педагогічних працівники та 11 технічних працівників.