Освіта, культура, молодь та спорт

Працівники культури та вихованці закладів освіти Олешинської громади долучилися до акції з нагоди Всесвітнього дня прибирання

Дата створення: 14:47 21.09.2020

Щиро висловлюємо подяку працівникам культури та вихованцям закладів освіти Олешинської громади за активну участь у акції з нагоди Всесвітнього дня прибирання.

Дата створення: 15:24 17.09.2020

Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» оголошує донабір на нову спеціальність  оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту – овочівник. Безкоштовне навчання та  стипендія. Форма навчання денна.

Усі заклади засобами індивідуального захисту, дезрозчинами та допоміжним приладдям - забезпечені.

Дата створення: 16:04 09.09.2020

Олешинською сільською радою закуплено усі необхідні засоби індивідуального захисту, дезрозчини та допоміжне приладдя для закладів освіти громади. Протягом серпня місяця виділено коштів в сумі 100,000грн. Безпека учнів та вихованіців, педагогів та персоналу закладів освіти - ПЕРЕДУСІМ!

Заклади освіти до роботи - готові!

Дата створення: 15:52 09.09.2020

Протягом серпня місяця та на початку нового навчального 2020-2021 року сільським головою В. Осядлим, депутатами та спеціалістами Олешинської сільської ради, фахівцями Держпродспоживслужби та Хмельницького МРВ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області було проведено обстеження та перевірку готовності закладів освіти до нового навчального року.

Олешинська гімназія: сучасні коридори НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2020!

Дата створення: 15:47 09.09.2020

Підготовка до нового навчального року  успішно завершена. Протягом літнього періоду колектив гімназії та студенти професійних закладів працювали над оновленням та сучасним оздобленням коридорів закладу. Як результат - світлі та мальовничі, яскраві та фантастичні, сучасні та колоритні приміщення, йдучи якими, потрапляєш у світ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ! У новий 2020 - 2021 навчальний рік - з комфортним безпечним освітнім середовищем!!!

Іванковецький ліцей: сучасні коридори НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2020!

Дата створення: 15:42 09.09.2020

Підготовка до нового навчального року  успішно завершена. Протягом літнього періоду колектив ліцею та керівники гуртків Іванковецького клубу працювали над оновленням та сучасним оздобленням коридорів закладу. Як результат - світлі та мальовничі, яскраві та фантастичні, сучасні та колоритні приміщення, йдучи якими, потрапляєш у світ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ! У новий 2020 - 2021 навчальний рік - з комфортним безпечним освітнім середовищем!!!

Іванковецький ліцей - територія педагогічної творчості

Дата створення: 09:20 31.07.2020

Цьогоріч конкурс "Вчитель року - 2020" відбувався у п'яти  номінаціях "Початкові класи", "Зарубіжна література", "Історія", "Образотворче мистецтво", "Хімія".

Global Teacher Prize Ukraine 2020 У кожного вчителя є суперсила!Ми у Вас віримо!Головний приз - 250 000грн!

Дата створення: 15:59 10.07.2020

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Олешинська гімназія: оновлення матеріально - технічної бази 2020! Медичний кабінет!

Дата створення: 15:39 10.07.2020

Робота кипить…Підготовка до нового навчального року  триває. Олешинською сільською радою закуплено нове сучасне обладнання для медичного кабінету Олешинської гімназії. У новий 2020 - 2021 навчальний рік - з комфортним безпечним освітнім середовищем!!!Здоров'я нам усім!