Олешинська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Освіта, культура, молодь та спорт

Новини освіти, культури, молоді та спорту

STOP БУЛІНГ!!!

Дата створення: 09:42 20.09.2019

Поради, як запобігти булінгу в школі У багатьох школах встановлені правила з метою запобігання проявам булінгу. Хоча ці правила й важливі, але вчителям і батькам потрібно пам'ятати, що людей змінюють не правила, а люди.

Сучасна їдальня Іванковецького НВК...

Дата створення: 16:20 11.09.2019

     1 вересня учні та колектив Іванковецького НВК зустрічали не лише в сучасних класах нової української школи, а й у оновленому приміщені їдальні закладу.

Увага!!! Стипендія для студентів Олешинської громади!!!

Дата створення: 14:24 10.09.2019

До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу Олешинської громади

Нове життя старій будівлі!!!

Дата створення: 19:49 03.09.2019

     2 вересня у закладах освіти Олешинської ОТГ офіційно розпочався начальний процес: перший дзвінок, радісна малеча, посмішки, гамір та теплі слова лунали усюди. Цей день приніс багато сюрпризів та несподіванок, приємних моментів та довгоочікуваних відкриттів. Однією із таких подій може по праву гордитися Олешинська гімназія.  Адже саме в цей день відбулося урочисте відкриття оновленого сучасного харчоблоку.

День знань у закладах освіти Олешинської ОТГ...

Дата створення: 11:43 03.09.2019

1 вересня – День знань – особливе свято для школярів, для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Форум освітян Хмельниччини у місті Кам'янець Подільський

Дата створення: 17:57 02.09.2019

За координації Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації  в Кам’янець-Подільському міському будинку культури відбувся Форум освітян «Нова українська школа: від старту до успіху».

День Незалежності у Олешинській громаді...

Дата створення: 15:59 29.08.2019

Щороку Олешинська громада яскраво відзначає свято Дня Незалежності, яке цьогоріч відбулося у мальовничому куточку -  с.Іванківці. Лунав гімн, звучали пісні, яскраво проходив святковий концерт.