Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Освіта, культура, молодь та спорт

Комп'ютерні класи для закладів освіти Олешинської громади.

Дата створення: 13:57 19.11.2020

Завершилася тендерна процедура закупівлі комп'ютерного обладнання для учнів закладів загальної середньої освіти громади. Олешинською сільською радою було закуплено 35 одиниць комп'ютерної техніки для забезпечення належної роботи комп'ютерних класів Іванковецького ліцею та його філій, а також Олешинської гімназії. Чотири комп'ютерних класи розпочнуть свою роботу із повністю оновленою технікою.Загальна сума закупівлі склала більше, як 500 000грн.

Матеріально - технічне забезпечення НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.

Дата створення: 13:40 19.11.2020

У 2020-2021 навчальному році двері перших класів закладів освіти громади радісно відкрилися для 45 діток усіх сіл Олешинської сільської ради.  Щоб старт був легким, а навчання цікавим, для Олешинської гімназії та Іванковецького ліцею із двома структурними підрозділами у с. Черепова та с. Черепівка було закуплено усе необхідне обладнання: сучасні парти та стільці із меблевими комплектами для початкових класів; комп'ютерне та мультимедійне обладнання (сучасні інтерактивні дошки та мультимедійні проектори. телевізори), а також набори дидактичних матеріалів для 1 класів НУШ. Закупівлі відбувалися на умовах співфінансування - кошти бюджету Олешинської сільської ради та освітньої субвенції.

Оновлення матеріально - технічної бази закладів освіти громади.

Дата створення: 13:19 19.11.2020

2020-2021 навчальний рік став не легким випробуванням і для системи освіти вцілому. Проте, заклади освіти Олешинської громади продовжують свою роботу, враховуючи усі карантинні обмеження та вимоги. Щоб діти показали гарні результати у навчанні, здобували якісні знання та оволоділи портібними навичками та вміннями, одним із багатьох чинників повинне бути комфортне освітнє середовище! З метою покращення матеріально - технічної бази, згідно клопотань директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Олешинською сільською радаю закуплено сучасні ролети та жалюзі у кабінети початкових класів, кабінет хімії та української мови, а також для груп закладів дошкільної освіти.

Працівники культури та вихованці закладів освіти Олешинської громади долучилися до акції з нагоди Всесвітнього дня прибирання

Дата створення: 14:47 21.09.2020

Щиро висловлюємо подяку працівникам культури та вихованцям закладів освіти Олешинської громади за активну участь у акції з нагоди Всесвітнього дня прибирання.

Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» оголошує донабір на нову спеціальність  оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту – овочівник. Безкоштовне навчання та  стипендія.

Дата створення: 15:24 17.09.2020

Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» оголошує донабір на нову спеціальність  оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту – овочівник. Безкоштовне навчання та  стипендія. Форма навчання денна. 

Усі заклади засобами індивідуального захисту, дезрозчинами та допоміжним приладдям - забезпечені.

Дата створення: 16:04 09.09.2020

Олешинською сільською радою закуплено усі необхідні засоби індивідуального захисту, дезрозчини та допоміжне приладдя для закладів освіти громади. Протягом серпня місяця виділено коштів в сумі 100,000грн. Безпека учнів та вихованіців, педагогів та персоналу закладів освіти - ПЕРЕДУСІМ!

Заклади освіти до роботи - готові!

Дата створення: 15:52 09.09.2020

Протягом серпня місяця та на початку нового навчального 2020-2021 року сільським головою В. Осядлим, депутатами та спеціалістами Олешинської сільської ради, фахівцями Держпродспоживслужби та Хмельницького МРВ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області було проведено обстеження та перевірку готовності закладів освіти до нового навчального року. 

Олешинська гімназія: сучасні коридори НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2020!

Дата створення: 15:47 09.09.2020

Підготовка до нового навчального року  успішно завершена. Протягом літнього періоду колектив гімназії та студенти професійних закладів працювали над оновленням та сучасним оздобленням коридорів закладу. Як результат - світлі та мальовничі, яскраві та фантастичні, сучасні та колоритні приміщення, йдучи якими, потрапляєш у світ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ! У новий 2020 - 2021 навчальний рік - з комфортним безпечним освітнім середовищем!!! 

Іванковецький ліцей: сучасні коридори НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2020!

Дата створення: 15:42 09.09.2020

Підготовка до нового навчального року  успішно завершена. Протягом літнього періоду колектив ліцею та керівники гуртків Іванковецького клубу працювали над оновленням та сучасним оздобленням коридорів закладу. Як результат - світлі та мальовничі, яскраві та фантастичні, сучасні та колоритні приміщення, йдучи якими, потрапляєш у світ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ! У новий 2020 - 2021 навчальний рік - з комфортним безпечним освітнім середовищем!!!