Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

До уваги депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування! Триває черговий етап подачі декларації!

Відповідно до вимог статті 3 та статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" передбачено, що депутати сільської ради, як особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

За звітний 2018 рік електронна декларація повинна бути подана до 1 квітня 2019 року шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції: https://nazk.gov.ua !!!

Лише при наявності електронного цифрового підпису ви зможете заповнити та подату   е-декларацію.

Шановні декларанти, нагадуємо, покрокова інструкція щодо зміни ЕЦП та е-mail розміщена на  сайті Національного агенства. Отримувати новий електронний цифровий підпис доведеться, якщо Ви його втратили, забули пароль від нього, або якщо термін його дії сплинув. Зверніть увагу, що поштову електронну скриньку декларант може змінити і самостійно у особистому електронному кабінеті Реєстру, однак лише у випадку, якщо при цьому не змінювався ЕЦП.

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до вимог статті 52 Закону України "Про запобігання корупції", особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  зобов'язана у десятиденний строк письмово повідомити Національне агенство про суттєві зміни у майновому стані (відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента, отримання доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року).

Звертаємо вашу увагу на те, що "неподання або несвоєчасне подання е-декларації", передбаченої Законом України "Про запобігання корупції" тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність. 

Джерело інформації« повернутися до списку новин