Увага! З 1 квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно – літня заборона на лов водних біоресурсів!
За повідомленням Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області з 1 квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно – літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.
Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області, заборонений у такі строки:
- у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня;
- у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня;
- в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 29 червня.