Розпочато щорічну акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках"

21 березня, у Міжнародний день лісів стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Тож цього дня працівники ДП «Проскурівський лісгосп» під керівництвом директора Державного підприємства Вадима Бурковського провели роботи з лісовідновлення на території лісу поблизу с. Іванківці.

Також до процесу висаджування молодих дерев долучилися працівники відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації на чолі з начальником відділу Михайлом Островерхою, працівники Олешинської сільської ради разом з сільським головою Віталієм Осядлим.

Перед початком робіт обласний благочинний митрофорний протоієрей Василь Беринда провів освятний молобень.

На площі близько 0,5 га присутні здійснили висадку саджанців модрини і дугласії (дуба). Дугласія, це та що в мішечках, і модрина.