20 березня у Хмельницький приїде Петро Порошенко

Хмельницьку область знову відвідає Президент України Петро Порошенко. Як повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА, візит глави держави запланований на завтра, 20 березня.

Цього дня глава держави відвідає також Старокостянтинів.

Перша частина візиту буде робочою, друга — агітаційною.

Спершу він відвідає військовий аеродром у Старокостянтинові. Там Петру Порошенку покажуть виставку військової техніки. Згодом він візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку. Це відбудеться у будівлі колишнього ТРЦ «Європа». Після цього на Майдані Незалежності мають відбутися агітаційні заходи. Ймовірно, це буде мітинг, на якому виступатиме Петро Порошенко.

Нагадаємо, що вчора, 18 березня, Петро Порошенко був у Нетішині на Хмельницькій АЕС. Там він говорив про два блоки електростанції та створення енергомосту Україна-ЄС. Раніше Хмельницьку область відвідала дружина глави держави Марина Порошенко. Вона побувала у кількох містах на півночі області.

Джерело інформації