Олешинська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новини

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Дата створення: 08:40 15.08.2019

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині замовила кофтину, на вимогу продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?  Дінара Хайраджи  

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ XXV ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОЛЕШИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Дата створення: 09:03 12.08.2019

      9 серпня 2019 року під головуванням сільського голови Віталія Осядлого відбулось засідання ХХV позачергової сесії сільської ради. Участь у сесії взяли: заступник сільсього голови Юрій Гуцалюк, староста с.Черепівка Валентина Деркалюк, депутати сільської ради. За результатами роботи сесії були прийняті важливі рішення. Зокрема:

Відбувся виїзний прийом громадян

Дата створення: 10:58 08.08.2019

7 липня 2019 року відбувся виїзний прийом громадян керівництвом Олешинської сільської ради в селах Черепова, Черепівка та В.Калинівка. Серед порушених питань були питання порядку отримання коштів монетизації на призначену субсидію з оплати житлово-комунальних послуг, щодо ремонту доріг у населених пунктах, освітлення вулиць, питання водопостачання та інші.  

Продовжуються роботи з благоустрою Олешинської сільської ради

Дата створення: 10:13 06.08.2019

Наразі продовжуються роботи з капітального ремонту (утеплення фасаду) Іванковецького НВК в с.Іванківці. Нагадаємо, що капітальний ремонт розпочався минулого року із заміни покриття покрівлі. Всі роботи планується завершити до початку опалювального сезону.

Храмове свято в с.Черепова

Дата створення: 10:03 06.08.2019

5 серпня 2019 року, у День памяті Ікони Божої Матері "Почаївська" Високопреосвященний Антоній митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський завершив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі села Черепова Хмельницького району. Участь у святі взяли голова сільської ради Віталій Осядлий та заступник сільського голови Юрій Гуцалюк.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Дата створення: 16:16 31.07.2019

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?