Новини

Сьогодні сільський голова Віталій Осядлий прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Дата створення: 22:19 21.02.2019

21 лютого голова адміністрації Леся Коменда провела розширене засідання колегії райдержадміністрації.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 10:12 20.02.2019

20 лютого ми відзначаємо другу річницю з дня трагічних, сповнених героїзму, подій Революції Гідності,  пік розстрілів Героїв Небесної Сотні.

Як працюватиме монетизація субсидій

Дата створення: 14:01 19.02.2019

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

18 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії з земельних питань

Дата створення: 08:48 19.02.2019

18 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту.

Міністерство юстиції України анонсувало нову послугу – Є-Малятко

Дата створення: 14:51 18.02.2019

Сьогодні очільник Мін’юсту Павло Петренко презентував нову ініціативу Уряду – проект Є-Малятко.

Інформаційний вісник Уряду: Перші результати системних змін в охороні здоров’я

Дата створення: 10:36 18.02.2019

На засіданні 13 лютого Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік.  Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

Заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь в обговоренні перспективи розвитку фізичної культури та спорту у районі

Дата створення: 11:41 15.02.2019

Заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв  участь у засіданні круглого столу та тему: «Перспективи розвитку фізичної культури та спорту у районі».

Сьогодні відбувся виїзний прийом громадян першим заступником райдержадміністрації Олександром Крупою в приміщенні Олешинської сільської ради

Дата створення: 16:37 14.02.2019

З метою обговорення нагальних проблем жителів сіл Олешин та Іванківці та швидкого й ефективного їх вирішення, 14 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа провів виїзний прийом громадян.