ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕСТАФЕТА ПАМ’ЯТІ «СЛАВА ВИЗВОЛИТЕЛЯМ УКРАЇНИ»

21 березня 2019 р. у с. Олешин відбулися урочисті заходи на підтримку Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», яка проводиться з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Активну участь у меморіальній акції прийняли учні та вчителі Олешинської загальноосвітньої школи та  працівники Олешинської сільської ради.

Учасники вшанували пам’ять загиблих визволителів хвилиною мовчання та поклали квіти до Обеліску Слави.

Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

В ході заходу керівництву сільської ради вручені атрибути естафети з правом їх подальшої передачі до Давидковецької сільської ради.