Новини

Вчора в приміщенні Олешинської сільської ради відбулися збори на яких були розподілені земельні ділянки між учасникам антитерористичної операції

Дата створення: 12:59 06.06.2018

Вчора, 5 червня, в приміщенні Олешинської сільської ради відбулися збори учасників антитерористичної операції(АТО), на яких було розглянуто питання виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

Заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді в обласній державній адміністрації.

Дата створення: 09:11 06.06.2018

Вчора, 5 червня, заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді в обласній державній адміністрації.

Безпечний відпочинок на воді

Дата створення: 08:48 05.06.2018

Із підвищенням температури повітря, багато громадян намагаються провести свій відпочинок поблизу води – на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Проте, відпочинок на воді може приносити не лише задоволення, але й може закінчуватися справжньою трагедією. Основною з причин виникнення нещасних випадків на воді є відсутність культури поведінки на воді та незнання елементарних правил поведінки.

Програма "Доступні ліки"

Дата створення: 08:41 05.06.2018

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Від тепер пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

І знову радість для малечі!!!

Дата створення: 08:09 05.06.2018

З нагоди Міжнародного Дня Захисту дітей народний депутат Сергій Лабазюк організував розважальну програму для малечі.

ДИТЯЧИЙ САДОК, ПРОЩАВАЙ !!!

Дата створення: 14:02 04.06.2018

Декількома днями тому проходили урочисті та випускні в дитячих садочках «Сонечко», «Джерельце» та «Калинонька». Готувалися до цієї грандіозної події в житті кожного малюка заздалегідь та дуже серйозно… Вчили тексти, складні танцювальні па та підбирали вбрання. Татусі завчасно займали місця в залі, а мами − допомагали малечі: хлопцям зав’язували галстуки та поправляли костюми, дівчаткам − наносили останній штрих у зачісках та розправляли чудові сукні.

Сьогодні в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 14:58 01.06.2018

У цю п'ятницю, 1 червня, в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Кожне місто до цього урочистого періоду готується з любов'ю, щоб потішити найменших і беззахисних у всьому світі – дітей.

Череповецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів НАКАЗИ Про переведення учнів 1-8 класів та Про зарахування учнів до 1 класу

Дата створення: 13:08 01.06.2018

Череповецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів НАКАЗ №56 від 25.05.2018 Про переведення учнів 1-8 класів