Новини

Дата створення: 15:45 05.07.2018

4 липня 2018 року сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у тренуванні ланки цивільного захисту міста Хмельницького та Хмельницького району при виникненні надзвичайної ситуації на території військової частини А – 3013.

3 липня 2018 року відбулось засідання адміністративної комісії

Дата створення: 13:17 04.07.2018

3 липня 2018 року відбулось засідання адміністративної комісії. На засіданні комісії були присутні секретар Олешинської сільської ради Тетяна Мазур, голова комісії Юрій Гуцалюк, відповідальний секретар Ірина Зозуля, та депутати Олешинської сільської ради Віра Вовк, Віктор Садовський, Олексій Вальковець, Богдан Кондріков.  Розглядали протоколи адміністративних правопорушень громадян на території Олешинської сільської ради.

Єдиний тариф — єдиний стандарт медичних послуг

Дата створення: 15:32 03.07.2018

1 липня почав діяти наказ МОЗ №504 від 19 березня 2018 року, який визначає чіткий перелік послуг первинної медичної допомоги.

ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА нарада по питанню можливості будівництва сонячної електростанції в с. Черепова та с. Черепівка

Дата створення: 13:18 03.07.2018

3 липня відбулась нарада за участю сільського голови Віталія Осядлого, заступника сільського голови Юрія Гуцалюка, директора НАТ «Нові аграрні технології» Івана Ізбінського та координатора проектів сонячної енергетики Миколи Катеринчука щодо можливості будівництва сонячної електростанції на території Олешинської сільської ради.

27 червня заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь засідання колегії райдержадміністрації.

Дата створення: 10:04 02.07.2018