І знову радість для малечі!!!

З нагоди Міжнародного Дня Захисту дітей народний депутат Сергій Лабазюк організував розважальну програму для малечі.

Дітвору разом з батьками запросили 2-го червня на стадіон НВО№28 (м-он Озерна), де відбулося грандіозне святкування.

На гостей дійства очікували захоплюючі виступи артистів та дитячих творчих колективів, циркові номери та різноманітні шоу. А також безкоштовні батути, пригощання морозивом та іншими ласощами.

У рамках святкування відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу патріотичного малюнку «Моя сім’я – моя країна». Автори найкращих робіт отримали найбажаніші подарунки: сучасні гаджети, пізнавальні подорожі, спортивний інвентар та солодощі.

Тетяна Кшевінська

Хто завітав  на свято - поринув у справжній світ дитинства та неймовірних розваг.