Новини

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ  з проведення конкурсу на посаду директора Олешинської ЗОШ І - ІІ ступенів.

Дата створення: 21:05 06.08.2018

Сьогодні, 06.08.2018 року, у приміщенні Олешинської сільської ради пройшов І етап конкурсного відбору на вакантну посаду директора Олешинської ЗОШ І - ІІ ступенів.

Сьогодні сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий провів особистий прийом громадян

Дата створення: 16:07 06.08.2018

Сьогодні, 6 серпня, сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий провів особистий прийом громадян в приміщенні Олешинської сільської ради.

З 4 серпня стартує сезон полювання на пернату дичину

Дата створення: 13:54 03.08.2018

4 серпня о 16.00 годині, на території Хмельницького району та і по області відбудеться відкриття сезону полювання на пернату дичину, сезон триватиме до 31 грудня.

Які дослідження можна зробити у закладах первинної медичної допомоги, - МОЗ

Дата створення: 13:49 03.08.2018

МОЗ розпочинає серію матеріалів про ліки та дослідження, які держава уже оплатила для пацієнтів. Сьогодні нагадуємо, які тести та аналізи входять у безоплатний гарантований пакет медичних послуг первинної допомоги і що робити, якщо у вас вимагають за них гроші у медзакладі.

Увага!! Важлива інформація!! Буде змінена адреса офіційного сайту Олешинської сільської ради на oleshynska-gromada.gov.ua

Дата створення: 11:56 03.08.2018

Увага!! Важлива інформація!! Буде змінена адреса офіційного сайту Олешинської сільської ради з http://oleshynska.gromada.org.ua/ на http://oleshynska-gromada.gov.ua.

В Україні почали вимикати аналогове телебачення

Дата створення: 14:21 02.08.2018

В Україні в ніч із 31 липня на 1 серпня почали вимикати аналогове телебачення. Про це "Детектор медіа" повідомив генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Петро Семерей.

Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Олешинської ОТГ.

Дата створення: 20:17 01.08.2018

Літо – пора відпочинку та оздоровлення!!! А з користю проведене літо – запорука доброго здоров’я, високої працездатності та відмінного настрою кожної дитини.

Дата створення: 08:12 01.08.2018

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про запланований міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя», що відбудеться з 12 по 17 жовтня 2018 року в м. Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні. Посилання на документ: