Новини

Сьогодні заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк провів робочу зустріч з головним лікарем ПМСД Леонідом Коцюбою

Дата створення: 15:49 20.07.2018

Сьогодні, 20 липня 2018 року, заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк провів робочу зустріч з головним лікарем ПМСД Леонідом Коцюбою. Обговорювали питання впровадження медичної реформи в області, заключення договорів з сімейними лікарями, тощо.

Храмове свято в с. Іванківці

Дата створення: 16:28 19.07.2018

Вчора, 18 липня, день пам’яті преподобного Афанасія Афонського в святому хрещенні Аврамія. Сільський голова Олешинської сілької ради Осядллий В.С. відівідав Храмове свято в с. Іванківці.

Обережно, гриби!

Дата створення: 14:38 19.07.2018

"ПриватБанк" попередив клієнтів про нову схему шахрайства

Дата створення: 13:57 18.07.2018

Цього разу аферисти в своїх схемах використовують "листи щастя"

До уваги!! Підвищення кваліфікації в університетах Республіки Сербії протягом 2018-2019 академічного року

Дата створення: 14:36 17.07.2018

Республіка Сербія приймає заявки на стипендії в університети на 2018-2019 академічний рік.

Державне агенство лісових ресурсів України інформує про проведення рубки (проміжного користування) по близу села Олешин

Дата створення: 14:06 17.07.2018

Державне підприємство "Проскурівське лісове господарство" повідомляє Вас про проведення рубки (проміжного користування) площі 12,0га, по близу села Олешин.

16 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспортуд

Дата створення: 11:55 17.07.2018

16 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту. На засіданні комісії розглянули звернення громадян щодо приватизації землі, та інші земельні питання.

Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Дата створення: 11:23 12.07.2018

Залізничний транспорт, як будь-який інший транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. Небезпечними факторами є залізничні колії, переїзди, посадочні платформи, вагони, системи електропостачання, ймовірність отримання травм під час посадки або висадки.

Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні

Дата створення: 09:57 12.07.2018

МОЗ України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося. Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. Це перша подібна кампанія національного рівня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.