ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА нарада по питанню можливості будівництва сонячної електростанції в с. Черепова та с. Черепівка

3 липня відбулась нарада за участю сільського голови Віталія Осядлого, заступника сільського голови Юрія Гуцалюка, директора НАТ «Нові аграрні технології» Івана Ізбінського та координатора проектів сонячної енергетики Миколи Катеринчука щодо можливості будівництва сонячної електростанції на території Олешинської сільської ради.

Зокрема, будівництво сонячної електростанції потужністю 5 МВт в Олешинській сільській раді надасть можливість щорічно додатково виробляти електроенергією, створяться додаткові робочі місця, підуть надходження до бюджету.

На сьогоднішній день в області вже функціонує 16 малих ГЕС, якими щороку виробляється біля 30 млн. КВт електроенергії. У с. Ясенівка Ярмолонецького району працює сонячна електростанція потужністю 2 МВт, яка щорічно виробляє біля 2,5 млн. КВт/год електрон енергії.