Новини

Уряд збільшує соціальну допомогу сім'ям, в яких народжуються діти – "муніципальна няня" і "пакунок малюка"

Дата створення: 14:59 30.01.2019

Уряд збільшує соціальну допомогу сім”ям, в яких народжуються діти – “муніципальна няня” і “пакунок малюка”

Заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді з питань цивільного захисту населення

Дата створення: 10:36 30.01.2019

29 січня 2019 року заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді з питань цивільного захисту населення.

Сьогодні голова сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

Дата створення: 19:12 29.01.2019

29 січня 2019 року голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

Щорічно 29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут

Дата створення: 10:55 29.01.2019

Саме цього дня, 29 січня 1918 року, за 130 км на північний схід від Києва відбувся бій чотиритисячної більшовицької армії Михайла Муравйова проти загону з київських студентів і бійців вільного козацтва.

Президент підписав Закон України щодо підлеглості та процедури державної реєстрації релігійних організацій

Дата створення: 09:56 29.01.2019

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи», прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2019 року.

Сьогодні заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Дата створення: 16:33 28.01.2019

28 січня 2019 року заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації.

В приміщенні Іванковецького навчально-виховного комплексу відбувся  зональний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності серед навчальних закладів Олешинської громади

Дата створення: 09:46 27.01.2019

25 січня 2019 року в приміщенні Іванковецького навчально-виховного комплексу відбувся  зональний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності серед навчальних закладів Олешинської громади.

Набув чинності новий Порядок проведення ДПА: що змінилося у державній підсумковій атестації цього року

Дата створення: 18:17 25.01.2019

На 2019 рік МОН розширило можливості учнів під час проходження державної підсумкової атестації. Це, насамперед, стосується зарахування сертифікатів міжнародних мовних іспитів, проходження атестації тими, хто перебуває в СІЗО, та перескладання ДПА учнями коледжів і технікумів. Новий Порядок проведення державної підсумкової атестації був затверджений наказом МОН та набув чинності 25 січня 2019 року.

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Дата створення: 08:56 24.01.2019

23 січня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.