Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Сьогодні заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

28 січня 2019 року заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли: керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні колегії розглянули питання: про підсумки діяльності Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області за 2018 рік, про стан справ із розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи та спорту в районі, про ефективність забезпечення громадського порядку, боротьби зі злочинністю і корупцією та вплив місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів на криміногенні процеси в районі.

Перед початком засідання колегії голова райдержадміністрації Леся Коменда вручила Почесні грамоти Хмельницької райдержадміністрації Зінаїді Бандирській, директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) смт. Чорний Острів за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від Дня народження та Ігору Бурковському, директору ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, досягнення високих показників у праці, високу професійну майстерність та з нагоди 55-річчя від Дня народження нагороджується.

Першим питанням присутні заслухали публічний звіт голови районної державної адміністрації Лесі Коменди. Робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення добробуту та соціального захисту населення.

В своєму звіті Леся Мирославівна детально проаналізувала підсумки діяльності виконавчої влади в районі у різних галузях: «Економіка», «Агропромисловий комплекс», «Інфраструктура та житлово-комунальне господарство», «Публічні закупівлі», «Надання адміністративних послуг», «Бюджет», «Цивільний захист», «Освіта і культура», «Захист прав та інтересів дітей», «Охорона здоров’я», «Соціальний захист» тощо. Підсумовуючи результати діяльності районної державної адміністрації за 2018 рік Леся Мирославівна зазначила, що багато чого було досягнуто, а ще більше - в подальших планах. Однак вже зараз із впевненістю можна сказати, що завдяки підтримці Президента України та Уряду, завдяки спільній злагодженій праці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів, керівників підприємств, організацій, установ району, представників малого та середнього бізнесу ми зможемо втілити у життя задумане.

По другому питанню, щодо стану справ із розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи та спорту в районі розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета. Фізичне виховання учнів закладів загальної середньої освіти району реалізується через систему таких дидактичних компонентів: обов’язковий (урок, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі навчального дня) та позаурочний (заняття у шкільних секціях та гуртках фізкультурно-спортивного спрямування, позашкільних навчальних закладах, самостійні заняття, участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивних-масових заходах). З цією метою в позаурочний час фізкультурно-спортивні споруди закладів освіти використовуються для проведення з дітьми та учнівською молоддю фізкультурно-масових заходів, гуртків та секцій фізкультурно-спортивного спрямування.

З метою залучення учнівської молоді до активних занять фізичною культурою і спортом щорічно серед учнів закладів загальної середньої освіти проводиться Спартакіада школярів Хмельницького району з видів спорту, у якій беруть участь близько 900 учнів закладів освіти району. Школярі закладів освіти змагаються в районному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» та фізкультурно-патріотичному фестивалю школярів України «Козацький гарт».

В 2018 році вихованці спортивної школи брали участь в 44 спортивних змаганнях.

По третьому питанні щодо ефективності забезпечення громадського порядку, боротьби зі злочинністю і корупцією та вплив місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів на криміногенні процеси в районі інформував Василь Птащук, начальник Хмельницького районного відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області. В районі забезпечено координацію заходів, спрямованих на виконання загальнодержавних і обласних програм у правоохоронній сфері. Проводиться моніторинг стану злочинності та корупції, а також спільно з правоохоронними органами втілюються заходи щодо профілактики правопорушень та усунення причин і умов, які сприяють їх вчиненню.

В умовах соціально-економічних реформ, які здійснюються в державі, пріоритетними напрямами антикорупційної політики є виявлення та усунення умов, що сприяють або можуть сприяти виникненню корупція, а також запобігання спробам їх створити.

За результатами розгляду питань порядку денного схвалено проекти рішення колегії та буде прийнято протокольне рішення, розпорядження, протокольне доручення.
 « повернутися до списку новин