В приміщенні Іванковецького навчально-виховного комплексу відбувся  зональний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності серед навчальних закладів Олешинської громади

25 січня 2019 року в приміщенні Іванковецького навчально-виховного комплексу відбувся  зональний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності серед навчальних закладів Олешинської громади.

У складі журі - заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, директор та заступник ЦДЮТ Хмельницької районної ради.

На зональному звіті були представлені виступи колективів та вихованців навчальних закладів громади.

Цього року було представлено близько 30 номерів художньої самодіяльності, що вражали технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом виконавців.

Дякуємо усім за прекрасно організоване мистецьке свято, учасникам та присутнім за теплі та щирі оплески і приємно проведений час.

А кращим із кращих бажаємо творчого натхнення та удачі на подальшому етапі районного огляду - конкурсу!!!