Заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді з питань цивільного захисту населення

29 січня 2019 року заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді з питань цивільного захисту населення.

На нараді рятувальники та влада підбивали результати роботи територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області за 2018 рік. На якій керівники всіх рівнів обговорювали проблемні питання цивільного захисту населення та шляхи їх вирішення. Крім того, присутні визначились із основними завданнями на 2019 рік.

За 2018 рік пожежно-рятувальні підрозділи гарнізону ліквідували 1100 пожеж, і найголовніше – врятували 330 людей. За цей період піротехніки ДСНС Хмельниччини виявили та успішно знищили 1047 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації поблизу смт. Дружба Ічнянського району на Чернігівщині піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення обстежили понад 1000 га ураженої території, виявили, вилучили та транспортували понад 4 тисячі боєприпасів.

Начальник ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Едуард Братко запевнив, що збавляти темпи вдосконалення та розвитку Служби порятунку не збирається, бо ж підвищення боєздатності підрозділів є однією із головних задач в царині забезпечення спокою нашого краю. Саме задля доступності рятувальних послуг для населення й надалі триватиме робота щодо створення нових підрозділів місцевих пожежних команд, оновлюватиметься матеріально-технічна база.

На завершення наради кращі співробітники ДСНС та спеціалізованих служб цивільного захисту отримали відомчі нагороди, грамоти та цінні подарунки.

За інформацією ГУ ДСНС України у Хмельницькій області