Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

13 липня 2018 року були прийняті Радою законопроекти щодо спрощення оформлення автомобілів на Єврономерах

Стало відомо зміст прийнятих Радою законопроектів про спрощення оформлення автомобілів на Єврономерах. Перший з них, що має реєстраційний номер 8487, вводить нову формулу розрахунку акцизного податку, інформує портал Верховної Ради.

За основу візьмуть базову ставку в 50 євро для авто на бензиновому двигуні і 75 євро - на дизельному двигуні. Для розрахунку акцизу цю суму потрібно буде помножити на кількість років з року, наступного після виробництва машини і на коефіцієнт обсягу двигуна (об'єм двигуна в кубічних сантиметрах, розділений на 1000).

Також проголосований проект закону 8488, який запроваджує обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення. Так, нерезидент зможе без грошового забезпечення ввезти в режимі тимчасового ввезення тільки один автомобіль.

Цим же законом збільшуються штрафи за передачу права управління ввезеного авто третім особам.

Остаточне ухвалення законів відбудеться у вересні, оскільки у наступного тижня Рада йде на «літні канікули».

Нагадаємо, учасники акції вимагали також скасувати постанову уряду про боротьбу з контрабандою, але це вимога залишилася без відповіді.

Посилання на джерело інформації: http://fakty.ua/275083-pobeda-evroblyaherov-za-chto-progolosovala-rada« повернутися до списку новин