13 липня 2018 року були прийняті Радою законопроекти щодо спрощення оформлення автомобілів на Єврономерах

Стало відомо зміст прийнятих Радою законопроектів про спрощення оформлення автомобілів на Єврономерах. Перший з них, що має реєстраційний номер 8487, вводить нову формулу розрахунку акцизного податку, інформує портал Верховної Ради.

За основу візьмуть базову ставку в 50 євро для авто на бензиновому двигуні і 75 євро - на дизельному двигуні. Для розрахунку акцизу цю суму потрібно буде помножити на кількість років з року, наступного після виробництва машини і на коефіцієнт обсягу двигуна (об'єм двигуна в кубічних сантиметрах, розділений на 1000).

Також проголосований проект закону 8488, який запроваджує обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення. Так, нерезидент зможе без грошового забезпечення ввезти в режимі тимчасового ввезення тільки один автомобіль.

Цим же законом збільшуються штрафи за передачу права управління ввезеного авто третім особам.

Остаточне ухвалення законів відбудеться у вересні, оскільки у наступного тижня Рада йде на «літні канікули».

Нагадаємо, учасники акції вимагали також скасувати постанову уряду про боротьбу з контрабандою, але це вимога залишилася без відповіді.

Посилання на джерело інформації: http://fakty.ua/275083-pobeda-evroblyaherov-za-chto-progolosovala-rada