Відбулася робоча зустріч заступника сільського голови Гуцалюка Ю.Л.

Дата створення: 15:29 24.01.2018

Відбулася робоча зустріч заступника сільського голови Гуцалюка Ю.Л. з директором ТОВ "Нові аграрні технології" Ізбінським І.В. щодо вирішенння питання виділення земельних часток (паїв) громадянам, які ще не оформили своє право на отримання земельної ділянки.

Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту

Дата створення: 16:49 22.01.2018

22 січня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту.

Вітання голови Олешинської сільської ради з Днем Соборності

Дата створення: 16:31 22.01.2018

Шановна громадо!

З нагоди свята Різдва Христового, свята Василя Великого та Водохреща

Дата створення: 17:04 18.01.2018

18 січня 2018 року вихованці Олешинського ДНЗ "Сонечко" з нагоди Різдва Христового, свята Василя Великого та Водохреща, вирядженні в українське національне вбрання хлопчики та дівчатка побували в приміщенні Олешинської сільської ради і привітали їх всіх присутніх зі святами. Під час заходу з уст дітей звучали різдвяні колядки та щирі побажання присутнім. Як подяку від Олешинської сільської ради дітям було подаровано символічний різдвяний мішок з солодощами.

Відбулось засідання комісії

Дата створення: 16:51 18.01.2018

18 січня 2018 року відбулось засідання комісії по прийняттю майна із спільної власності територіальних громад району у власність Олешинської сільської ради за участі сільського голови Осядлого Віталія, заступника голови Гуцалюка Юрія, начальника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА Світлани Шеремети, директорів шкіл, депутатів.

Голова Олешинської сілької ради провів зустріч із начальником пожежної частини в Хмельницькому районі

Дата створення: 15:26 17.01.2018

17 січня 2018 року голова Олешинської селишної ради Осядлий Віталій Станіславович провів зустріч із начальником пожежної частини в Хмельницькому районі - Свірчуком Олександром Олександровичем.

Відбулася робоча нарада заступника голови Олешинської сільської ради Гуцалюка Юрія з перевізниками Хмельницького району

Дата створення: 11:10 17.01.2018

16 січня 2018 року відбулася робоча нарада заступника голови Олешинської сільської ради Гуцалюка Юрія з перевізниками, які обслуговують маршрути на території Хмельницького району.