Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Відбулася робоча нарада заступника голови Олешинської сільської ради Гуцалюка Юрія з перевізниками Хмельницького району

16 січня 2018 року відбулася робоча нарада заступника голови Олешинської сільської ради Гуцалюка Юрія з перевізниками, які обслуговують маршрути на території Хмельницького району.

Головними питаннями, які розглядалися на нараді, були  питання організації пасажирських перевезень населення Хмельницького району, в тому числі із числа пільгової категорії, ціни на проїзд, забезпечення безпеки руху, підвищення культури обслуговування водіїв автобусів тощо.

Було заслухано кожного перевізника, які висловили свої проблеми та внесли пропозиції щодо організації автобусного сполучення. В результаті діалогу були погоджені тарифи на перевезення пасажирів. 

Підбиваючи підсумки наради Юрій Гуцалюк зауважив, що місцева влада завжди буде допомагати, в рамках діючого законодавства, тим перевізникам, які сумлінно виконують свої обов’язки, і не буде лобіювати будь чиї інтереси. Основними критеріями роботи перевізників повинні бути якісне обслуговування пасажирів на маршрутах, відсутність скарг населення та забезпечення перевезення пільгової категорії населення. З чим погодилися перевізники та пообіцяли посилити контроль з цих питань.« повернутися до списку новин