Новини

До уваги громадян Управління соціального захисту повідомляє затвердження порядку забезпечення доступним житлом

Дата створення: 16:38 05.02.2018

До уваги громадян. Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що на підставі внесених Урядом змін у постанову №140 від 11.02.2009р. "Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом", передбачено забезпечення громадян доступним житлом.

Дата створення: 14:53 02.02.2018

2 лютого 2018 року Олешинський сільський голова Віталій Осядлий прийняв участь у робочій нараді голови райдержадміністрації Лесі Коменди. У нараді також взяли участь голови об’єднаних територіальних громад та бухгалтери відповідних сільських ради.

Шановні мешканці сіл Іванківці та Олешин 3 лютого 2018 року буде здійснюватися вивіз побутового сміття

Дата створення: 08:31 02.02.2018

Шановні мешканці 3 лютого 2018 року буде відбуватися вивіз побутового сміття. Згідно графіку вивозу побутового сміття:

Дата створення: 16:56 01.02.2018

Відповідно графіку виїзду робочих груп по прийому громадян району за місцем проживання на І півріччя 2018 року. 2 лютого 2018 року буде проводитися виїздний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Зелінським А.Л. у приміщенні Олешинської сільської ради.

Заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді шодо результатів моніторингу якості освіти навчальних закладів району

Дата створення: 16:30 01.02.2018

1 лютого 2018 року заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді шодо результатів моніторингу якості освіти навчальних закладів району. На нараді були присутні представники районної влади, а також керівники закладів загальної середньої освіти.

Заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у програмі центру розвитку місцевого самоврядування

Дата створення: 12:15 31.01.2018

30 січня 2018 року заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у програмі центру розвитку місцевого самоврядування "День відкритих дверей у Хмельницькому ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування"". У програмі розглядали питання:

Результати проведення конкурса на заміщення вакантної посади головного спеціаліста с питань освіти

Дата створення: 10:58 31.01.2018

За результатом проведення конкурса на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань освіти Олешинської сільської ради переможцем визнана Жолкевська Валерія Володимирівна.

Робоча зустріч заступника сільського голови Гуцалюка Юрія Леонідовича з директорами Іванковецького НВК, районної музичної школи та завідуючою ДНЗ "Джерельце"

Дата створення: 10:14 30.01.2018

29 січня 2018 року відбулася робоча зустріч заступника сільського голови  Гуцалюка Юрія Леонідовича з директорами Іванковецького НВК, районної музичної школи та завідуючою ДНЗ "Джерельце".

Голова сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у форумі на тему "Поліція і громада: співпраця у цілях безпеки"

Дата створення: 16:20 25.01.2018

24 січня 2018 року голова сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у форумі на тему "Поліція і громада: співпраця у цілях безпеки". Форум проводився у форматі дискусій.