Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Вітання голови Олешинської сільської ради з Днем Соборності

Шановна громадо!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України – подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави. Ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. 99 років тому наш народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Важко переоцінити визначне історичне значення соборності України.

Переконаний, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.

З нагоди державного свята бажаю усім миру, порозуміння, злагоди, міцного здоров’я, щастя, нових досягнень на благо нашої України.


З поваго голова Олешинськрої селишної ради                                                                                      Віталій Осядлий« повернутися до списку новин