До уваги громадян Управління соціального захисту повідомляє затвердження порядку забезпечення доступним житлом

До уваги громадян. Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що на підставі внесених Урядом змін у постанову №140 від 11.02.2009р. "Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом", передбачено забезпечення громадян доступним житлом.

Забезпечення житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту для громадян, на яких поширюється дія закону України "Про забеспечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщенної особи відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщенної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №509.