Новини

Дата створення: 09:34 12.10.2018

11 жовтня 2018 року в с. Черепівка відбувся виїзний прийом громадян начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надією Гулько та начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Альоною Мединською.

Президент: Багатонаціональні навчання «Чисте небо - 2018» - це нарощування рівня взаємосумісності бойової авіації України та НАТО

Дата створення: 16:07 11.10.2018

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав Об’єднаний операційний центр сил багатонаціональних навчань «Чисте небо – 2018» (Clear Sky – 2018), в яких беруть участь українські військові та військові країн-членів НАТО.

Сьогодні в райдержадміністрації відбулось навчання з організації та ведення військового обліку для представників сільських рад

Дата створення: 16:00 11.10.2018

Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, в райдержадміністрації відбулось навчання з організації та ведення військового обліку для представників сільських рад.

Сьогодні в приміщенні сільської ради був проведений виїзний прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України

Дата створення: 13:57 11.10.2018

11 жовтня 2018 року в приміщенні сільської ради був проведений виїзний прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України.

Відтепер українці можуть обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла, — Зубко

Дата створення: 15:30 10.10.2018

Встановлення розподільного обліку теплової енергії дасть можливість кожному українцю заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. Вибір споживачами оптимальної системи індивідуального обліку здійснюється за технічної можливості інженерних систем й економічної доцільності для кожного будинку.

Сьогодні в с. Черепівка відбулось Храмове свято Святого Апостола Іоанна Богослова

Дата створення: 16:07 09.10.2018

Сьогодні, 9 жовтня, в с. Черепівка відбулось  Храмове свято Святого Апостола Іоанна Богослова.

Від 8 жовтня 2018 року поліція використовуватиме на дорогах прилади вимірювання швидкості

Дата створення: 10:07 09.10.2018

Поліцейські застосовуватимуть спеціальні пристрої «TruCam» в місцях концентрації ДТП, на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного та національного значення. Насамперед, така фіксація порушень швидкісного режиму є превентивним заходом. Про це сьогодні, 8 жовтня, повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Білошицький.