11 жовтня 2018 року в с. Черепівка відбувся виїзний прийом громадян начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надією Гулько та начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Альоною Мединською.

На прийомі обговорили нагальні проблеми жителів села Черепівка та шляхи їх ефективного вирішення. В ході прийому жителями району піднімалось ряд важливих питань соціального захисту та земельних питань, зокрема: щодо порядку нарахування житлових субсидій та приватизації земельних ділянок.

Усім жителям села були надані детальні роз'яснення.