КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Дата створення: 16:10 22.05.2019

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.

22 травня в селі Олешин Хмельницького району відзначили Храмове свято

Дата створення: 14:08 22.05.2019

У день пам’яті перенесення мощів святителя Миколая з Мир Лікійських у Бар 9/22 травня, храмове свято святкує парафія «Святого Миколая Чудотворця» с. Олешин, Хмельницького р-ну.

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з бюджетних питань

Дата створення: 14:50 21.05.2019

21 травня 2019 року в приміщенні Олешинської сільської ради відбулось засідання постійної комісії з фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

Дата створення: 11:41 20.05.2019

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє.

Обережно ГНУС

Дата створення: 10:55 16.05.2019

Хмельницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що навесні, з настанням стійкого потепління на територіях з достатнім зволоженням спостерігається масовий виплід ГНУСУ.

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки

Дата створення: 10:21 16.05.2019

16 травня в Україні відзначають День вишиванки, тож не забуваємо одягнути сорочку на навчання чи на роботу.

Сільський голова Віталій Осядлий був присутній на звіті голови обласної державної адміністрації

Дата створення: 08:58 16.05.2019

15 травня 2019 року голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий був присутній на звіті голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового.