22 травня в селі Олешин Хмельницького району відзначили Храмове свято

У день пам’яті перенесення мощів святителя Миколая з Мир Лікійських у Бар 9/22 травня, храмове свято святкує парафія «Святого Миколая Чудотворця» с. Олешин, Хмельницького р-ну.

Очолив святкову літургію настоятель храму, обласний благочинний митр. прот. Василь Беринда.

Приємно було бачити, що багато вірних приступили до Таємниці сповіді та причащалися, зокрема і діти. Після відпусту Святої Літургії, був відслужений молебень до Св. Миколая Чудотворця.

На чергову річницю були запрошені голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та  заступник сільського голови Юрій Гуцалюк.

Під час урочистостей, сільський голова від Народного Депутата України Сергія Лабазюка вручив сертифікат на поїздку до одного із священних місць.