Засідання XXXVII позачергової сесії сільської ради ради VII скликання від 16 вересня 2020 року

Порядок денний XXXVII позачергової сесії VII скликання Олешинської від 16 вересня 2020 року:

1. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2020 рік. Посилання на рішеня:

2. Про списання основних засобів з балансу Олешинської сільської ради. Посилання на рішеня:

3. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність. Посилання на рішеня:

4. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою на земельні ділянки, що знаходяться на території Олешинської сільської ради. Посилання на рішеня:

5. Про виділення коштів на придбання модемів (пристроїв дистанційної передачі даних споживання газу) для встановлення в котельні Олешинської гімназії Олешинської сільської ради. Посилання на рішеня:

6. Про надання згоди Олешинській сільській раді на об’єднання земельних ділянок. Посилання на рішеня:

7. Про припинення права постіного користування земельною ділянкою Свято-Іоанно Богословської парафії. Посилання на рішеня:

8. Про надання дозволу Олешинській сільській раді на поділ земельних ділянок комунальної власності. Посилання на рішеня:

Результати поіменного голосування ХХХVII позачергової сесії VІІ скликання Олешинської сільської ради. Посилання на результати: