Про зміну цільового призначення будівлі

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОН

ОЛЕШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ №

XXVІ чергової сесії сільської ради

село Олешин                                                                                        20.09.2019

Про зміну цільового призначення будівлі

ВідповідновимогЗаконівУкраїни « Про основимістобудування», «Про архітектурнудіяльність», «Про регулюваннямістобудівноїдіяльності»,  «Про дозвільну систему у сферігосподарськоїдіяльності», керуючись ст.26 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», Олешинськасільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити цільове призначення нежитлової будівлі бібліотеки під нежитлове приміщення, що розташоване за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Олешин, вул. Центральна 29/1, вул.
  2. Головному спеціалісту юристконсультуСлободяну О.В. внести зміни в технічну документацію.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту (Вознюк О.Й.)