Новини

Дата створення: 14:16 30.06.2020

Шановні власники земельних ділянок! З 01.07.2020 року просимо звертатися в Олешинську сільську раду для отримання податкового повідомлення для сплати земельного податку.

29 червня 2020 року з 10:00 до 18:00 в селах Олешин та Іванківці (біля клубу) планується збір побутових відходів, зокрема окремий збір небезпечних відходів

Дата створення: 15:11 25.06.2020

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» інформує жителів Олешинської сільської ради, що 29 червня 2020 року з 10:00 до 18:00 в селах Олешин та Іванківці (біля клубу) планується збір побутових відходів, зокрема окремого збору небезпечних відходів, що містяться у складі побутових відходів (батарейки та акумулятори, енергозберігаючі та люмінесцентні лампи, ртутні термометри, медикаменти, що втратили термін придатності, відпрацьоване електричне та електронне обладнання, тара з побутової хімії, лаків, фарб, клеїв) екобусом.

Благоустрій території 2020!

Дата створення: 10:31 25.06.2020

За підтримки Благодійного фонду С.П. Лабазюка "Ми - поруч" продовжується благоустрій Олешинської громади. Днями за сприяння фонду встановили автобусну зупинку у с. Олешин. Ініціаторами встановлення зупинки були безпосередньо сільський голова та мешканці громади. Із відповідним проханням вони звернулися до громадської примальні нардепа, яке традиційно не залишили без уваги. Попередньо Олешинською сільською радою уже було проведено ряд робіт щодо удосконалення місця зупинки та території біля неї.