Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації

Дата створення: 11:53 06.12.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Вітання з Днем Збройних сил України

Дата створення: 11:05 06.12.2018

6 грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, суверенність та неподільність нашої держави.

Увага! Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

Дата створення: 14:50 05.12.2018

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході.

Сьогодні відбувся виїзний прийом громадян в селах Черепова та Черепівка

Дата створення: 14:22 05.12.2018

05 грудня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян в селах Черепова та Черепівка.

Субсидія: як сплачувати свій обов’язковий платіж?

Дата створення: 16:28 04.12.2018

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ - ГІДНІ ЗАРПЛАТИ ТА СТАБІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ

Дата створення: 10:46 04.12.2018

Військова служба за контрактом – це не лише захист територіальної цілісності держави, а й рідного дому та сім’ї від ворога сьогодні напряму залежить від кожного з нас. Це почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України.

03 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з земельних питань

Дата створення: 10:05 04.12.2018

03 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту.

Сьогодні заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді в Управлінні Держпраці в Хмельницькій області

Дата створення: 16:20 03.12.2018

03 грудня 2018 року заступник сільського голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у нараді в управлінні Держпраці в Хмельницькій області.

Президент: Децентралізація – реформа, результати якої суспільство вже відчуло

Дата створення: 14:20 03.12.2018

30 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Уже неодноразово такі зустрічі відбувалися на рівні держави, але сьогодні вперше в цьому форматі відбулося засідання на Хмельниччині. Дуже знаково, що до участі в ньому долучився Президент України Петро Порошенко у ході свого робочого візиту до області.