Сьогодні відбувся виїзний прийом громадян в селах Черепова та Черепівка

05 грудня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян в селах Черепова та Черепівка.

На виїзному прийомі були присутні: голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, виконуюча обов’язки старости села Черепівка Валентина Деркалюк, депутат Олешинської сілської ради Вальковець Олексій Васильович та спеціалісти Олешинської сільської ради. На виїзний прийом в село Черепівка був запрошений директор ТОВ «Нові аграрні технології» Ізбінський Іван Володимирович.

Були розглянуті звернення громадян з соціально-економічних питань та земельних питань.

В селі Черепівка директор ТОВ «Нові аграрні технології» Ізбінський Іван Володимирович роз’яснив жителям села механізм розрахунку та виплат по паях. Та надав вичерпні відповіді на питання жителів села.