17 вересня 2020 року сільський голова Віталій Осядлий та представники державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» відвідали посадки молодих дубів та модрини 2017-2018 років на території Олешинської сільської ради.

Осінь – це друга, протягом року, «гаряча» пора для лісівників, адже розпочинається осіння клопітка робота з відновлення лісу.

Створення лісових культур має першорядне значення для вирощування високопродуктивних лісових насаджень відповідно до типу лісорослинних умов.  Для посадки в лісових розсадниках треба виростити стандартні сіянці, зібрати насіння основних лісоутворюючих порід і виростити його в лісових розсадниках, дбайливо доглядати від 2-3 років.

Посадка в осінній період проводиться  після закінчення вегетаційного періоду.

Молоді модрини висаджені в 2017 році:

Молоді дуби висаджені в 2018 році: