У районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергова річниця виведення військ радянської армії з Афганістану.

Напередодні цього дня, 14 лютого, у райдержадміністрації пройшли урочисті заходи. Щоб віддати данину шани і поваги мужності та героїзму воїнів-афганців й всім нашим землякам, які несли небезпечну службу в різних частинах світу в часи ведення там військових дій.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав воїнів-інтернаціоналістів нагородили Почесними грамотами Хмельницької районної державної адміністрації та Хмельницької районної ради, Подяками народного депутата України, Грамотами Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни та обласної організації ветеранів Афганістану.
Артисти районного будинку культури, вихованці районної дитячої музичної школи подарували присутнім свої творчі номери.