Порядок денний XXXVI чергової сесії VII скликання Олешинської сільської ради

Порядок денний XXXVI чергової сесії VII скликання  Олешинської сільської ради:

1. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2020 рік.

2. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти, підпорядкованих Олешинській сільській раді.

З. Про призначення персональних премій Олешинської сільської ради в галузі освіти для обдарованих дітей Олешинської ОТГ.

4. Про призначення персональних премій Олешинської сільської ради для педагогічних дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Олешинської сільської ради.

5. Про надання матеріальної допомоги.

6. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність.

7. Про надання дозволу громадянам, працівникам соціальної сфери Олешинської ОТГ, на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із зміною цільового призначення в межах категорії земель «землі сільськогосподарського призначення», що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

8. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із зміною цільового призначення в межах категорії земель «землі сільськогосподарського призначення», що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

9. Про надання дозволу Олешинській сільській раді на поділ земельних ділянок комунальної власності, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель на території Олешинської сільської ради за межами населених пунктів (завод «Строммашина»).

11. Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на надання дозволу громадянам на розробку документації із землеустрою та затвердження документації із землеустрою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.
12. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою на земельні ділянки, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

13. Про утворення груп продовженого дня у 2020- 2021 навчальному році.

14. Про надання дозволу на списання слухового апарату.

15. Про надання дозволу на оренду частини нежитлового приміщення, що перебуває в комунальній власності сільської ради.

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Левицького в с.Іванківці Хмельницького Хмельницької області та про делегування функцій замовника на здійснення капітального ремонту дорожнього покриття.

17. Про погодження кандидатури на посаду завідувача Великокалинівського ДНЗ «Калинонька».

18. Про затвердження маршруту та графіку шкільного автобуса на підвезення дітей дошкільного віку с. Черепівка до ДНЗ «Калинонька» с. В.Калинівка.