Оголошення про початок подання письмових зауважень та пропозицій з оцінки впливу на довкілля будівництвом другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький

ОГОЛОШЕННЯ
Про початок подання письмових зауважень та пропозицій з оцінки впливу на довкілля.

Повідомляємо про початок подання письмових зауважень та пропозицій до звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті  1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький від ПК 200+00 до ПК 329+72, по території ВНС-9 до РЧВ. Пусковий комплекс.

Будівництво другої черги водогону викликане необхідністю безперебійного забезпечення питною водою м. Хмельницького, оскільки існуючий водогін знаходиться в аварійному стані.

Передбачено будівництво водогону діаметром 1000 мм з використанням склопластикових труб від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький від ПК200+00 до ПКЗ29+72 (пусковий комплекс) завдовжки 12 972,0 м.

Траса водогону прокладається територіями орних земель підпорядкованих Олешинській сільській раді Хмельницького району та Хмельницькій міській раді.

Водогін №2 укладається паралельно існуючому водогону на відстані в межах 6 м. в осях.
Довжина проектованого водогону складає 12972,0 м.

2. Суб’єкт господарювання

Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал», код ЄДРПОУ 03356128 29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75, тел.: +38(0382)78-75-06 E-mail: shvets.alex@ukr.net.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації, 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел.: (0382) 65-69-59, 65-70-55, E-mail: 42814282@mail.gov.ua. Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Хмельницькій області відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5. Строки, тривалість та порядок подання письмових зауважень та пропозицій до звіту з оцінки впливу на довкілля

Тривалість подання зауважень та пропозицій становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього терміну подання зауважень та пропозицій громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої Діяльності без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції подаються в письмовій формі або в електронному вигляді. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

6. Громадські слухання не проводяться згідно статті 17 пункт 2.1 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступиш інформації щодо тонової діяльності

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел.: (0382) 65-69-59, 65-70-55, E-mail: 42814282@mail.gov.ua. Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна

8. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації, 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел.: (0382) 65-69-59, 65-70-55, e-mail: 42814282@mail.gov.ua. Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна. Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього терміну подання письмових зауважень та пропозицій, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

9. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 74 аркушах з додатками.

10. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними: Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал», 30511, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75, тел.: +38(0382)78-75-06. Дата, з якої громадськість може ознайомитись з документами - з 18.08.2020 року. Контактна особа - Олексій Швець, Електронна адреса: shvets.alex@ukr.net.