Сьогодні в приміщенні Олешинської сільської ради була проведена презентація механізмів захисту населення з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Сьогодні, 06 червня 2020 року, в приміщенні Олешинської сільської ради сільський голова Віталій Осядлий та працівники громади були присутні на презентації механізмів захисту населення з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Презентацію провела Устинова Оксана Анатоліївна, представник від  благодійного фонду «Ксена» (Регіональний виконавчий партнер Міжнародної  організації з міграції та ОБСЄ).

Також до розгляду практичних життєвих ситуацій, що можуть статися з кожним, приєднався начальник ВБЗПТЛ ГУНП в Хмельницькій області Гарбарець Віталій Вікторович, який доніс до слухачів презентації покрокові дії в кожному конкретному випадку.

Наприкінці презентації всім присутнім були роздані практичні матеріали у вигляді інформаційних листівок з пам’ятками.

Посилання на практичні матеріали.