Відбулось засідання XXXII чергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання

09 червня 2020 відбулось засідання XXXII чергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання.

На засіданні були присутні: сільський голова Віталій Осядлий, в.о.  старости села Черепівка Валентина Деркалюк та депутати Олешинської сільської  ради.

На засіданні сесії Олешинської сільської ради виступив керівник проекту «Розумне Довкілля Хмельницький» Микола Ваврищук, який презентував проект рекультивації Хмельницького сміттєзвалища. Також  він надав відповіді на всі питання депутатів щодо етапів впровадження проекту.

Депутати розглянули також земельні питання, питання матеріальної допомоги та зміни до бюджету Олешинської сільської ради.