Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Протокольне рішення засідання Хмельницької регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року (протокол № 21)

Протокольне рішення засідання Хмельницької регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року (протокол № 21).

 

ПРОТОКОЛ №21

позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 

 «05» червня 2020 року    м. Хмельницький

Головував - Дмитро ГАБІНЕТ.

Присутні - члени комісії 22 осіб (за окремим списком) та запрошені.

І. Про заходи з запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.    В зв'язку зі зміною епідемічної ситуації в окремих містах та районах області, вважати таким що втратили чинність: пункти 2, 4, 5 протокольного рішення обласної комісії ТЕБ і НС № 19 від 29.05.2020 року, п.2 протокольного рішення обласної комісії ТЕБ і НС №18 від 27.05.2020 року та протокольне рішення обласної комісії ТЕБ і НС № 20 від 02.06.2020 року.

2.    Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування дозволити за умови відповідності ознакам визначеними п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 05.06.2020 року:

2.1. Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

2.2. Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. При цьому зобов’язати перевізників, маршрути пасажирських перевезень яких пролягають через міста Нетішин, Кам’янець - Подільський, Старокостянтинів здійснювати посадку та висадку пасажирів виключно на автостанціях. Перевезення здійснювати за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови дотримання відповідних санітарних вимог.

2.3.    Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, ідентифікації пасажирів та за умови висадки пасажирів тільки на кінцевому пункті призначення.

2.4. Міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. При цьому зобов’язати перевізників, маршрути пасажирських перевезень яких пролягають через міста Нетішин, Кам’янець -Подільський, Старокостянтинів здійснювати посадку та висадку пасажирів виключно на автостанціях. У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду. .

2.5.  Під час здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньо обласному, міжобласному та міжнародному сполученнях перевізникам забезпечити дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №23.

3. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, за виключенням міст Кам’янець - Подільський, Старокостянтинів та Кам’янець - Подільського району, дозволити за умови відповідності ознакам визначеними п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 05.06.2020 року:

3.1.    Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. При необхідності проведення спортивних заходів, в яких беруть участь понад 50 осіб, надавати відповідні обґрунтування для погодження за результатами оцінки епідемічних ризиків із Міністерством охорони здоров’я України.

3.2. Діяльність готелів, за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №22.

3.3. Проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

3.4. Відвідування закладів дошкільної освіти за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25.

3.5.  Роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) за' умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року №33.

3.6. Відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в установах та закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 28.05.2020 року №29.

3.7. Діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року №32.

3.8. Особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції з 10.06.2020 року:

3.9.  Діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.

3.10. Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

4. Нетішинському міському голові дозволити, за умови відповідності ознакам визначеними п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 05.06.2020 року, пом’якшувальні заходи, визначені підпунктами 3.1 - 3.8 та з 10.06.2020 року пом’якшувальні заходи, визначені підпунктами 3.9, 3.10, крім проведення всіх масових заходів та обмеживши в’їзд населення в міста-супутники та виїзд з них.

5. На підставі п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020    року №392 з 01.06.2020 року дозволити перевезення пасажирів залізничним транспортом дальнього сполучення Київ - Хмельницький та приміського сполучення Жмеринка - Гречани та Хмельницький - Волочиськ в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб за умови дотримання' /вцмОг, визначених постановою Головного санітарного лікаря України |адр|гд)5.2020 року №31.

Голова облдержадміністрації,  голова комісії  Дмитро ГАБІНЕТ

Секретар комісії  Микола ПЛАЩОВИЙ

 « повернутися до списку новин