Сьогодні адміністрація району завітала  до учасника бойових дій - жителя села Черепова Кононця Анатолія Никифоровича

З нагоди свята Дня Пам’яті та примирення до жителя села Черепова Кононця Анатолія Никифоровича,  1927 року народження, зі словами вдячності завітали голова Хмельницької районної державної адміністрації Артем Багінський, сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та голова організації ветеранів України Хмельницької області.

Анатолій Никифорович брав участь у військових операціях на території Східної Прусії, визволяв м. Донтау. Був поранений, зустрічав День Перемоги у військовому шпиталі.

Учаснику бойових дій було вручено медаль, цінний подарунок та продуктовий набір з найбільш необхідних продуктів.