Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації інформує населення щодо порядку оформлення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи

Управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що 22.04.2020 року  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця. Така виплата передбачена на період карантину та на один місяць після дати його відміни. Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-и річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.

Для призначення допомоги заявник подає наступні документи:

- заяву на призначення одного з батьків, опікуна ;

- копію свідоцтва про народження дитини віком до 10-и років;

-довідку з Пенсійного фонду України про сплату Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Документи для призначення допомоги можна направити шляхом поштового відправлення на адресу управління (29018, м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 4), або у разі утворення об’єднаної територіальної громади документи приймаються уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами сільської, селищної об’єднаної територіальної громади.

Розмір нового виду допомоги буде залежати від прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року:

для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн.;

для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

ВАЖЛИВО! Допомога на дітей не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги “муніципальна няня”.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за телефоном (0382)773450.

Посилання на документ з заявою« повернутися до списку новин