Виконавчий комітет Олешинської сільської ради (позачергове засідання) Рішення №1 від 22.04.2020 року село Олешин Про організаційні заходи в умовах карантину на території Олешинської сільської ради.

Керуючись ст. 42 Закону України «про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 13.03.2020 року (№ 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони україни» від 13.03.2020 року) (Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 («Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» із змінами від 16.03.2020 р., Розпорядженнь голови Хмельницької ОДА від 11.03.2020 р. № 244/2020-р «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Хмельницької області» та від 13.03.2020 р. № 252/2020-р «Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області», на виконання Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 3 від 12 березня 2020 року, на виконання Протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 3 від 16 березня 2020 року, на виконання Протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 4 від 17 березня 2020 року з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19: виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. На період проведення карантинних заходів та до рішення Кабінету Міністрів України про скасування обмежувальних заходів, на території Олешинської сільської ради:

- Закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умов проведення ритуальних обрядів з дотримання протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

2. Карантинні заходи діють до особливого рішення Кабінету Міністрів України про їх скасування.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Посилання на документ