Увага!! Спалювання сухостою суворо забороняється!! Збережімо природу!!

Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природного середовища. Адже призводить до руйнування екосистеми (знищення рослин, комах, птахів та тварин), забруднення атмосферного повітря, погіршення якості ґрунту. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період.

Наголошуємо, що регулярні підпали зменшують біорізноманіття та порушують природну рівновагу. Саме тому, зважаючи на збільшення кількості загорянь у природних екосистемах та на відкритих територіях, закликаємо суворо дотримуватись правил пожежної безпеки у спекотний період.

Нагадуємо, спалення сухої рослинності забороняється в Україні та передбачає відповідальність згідно діючого законодавства.