Відбулось засідання 28 чергової сесії сільської ради

18 грудня 2019 року під головування сільського голови Віталія Осядлого відбулось засідання 28 чергової сесії Олешинської сільської ради. Участь в засіданні також взяли: заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, староста с.Черепівка Валентина Деркалюк, депутати сільської ради. За результатами сесії були прийняті рішення:

1. Про затвердженняПрограмиОлешинськоїсільської ради «Піклування» на 2020 рік.
  2. Про затвердженняПрограмиорганізаціїбезкоштовногохарчуванняучнів 1-4 класів та учнівпільговихкатегорій в Олешинській сільській раді  на 2020рік
  3. Про затвердженняПрограмисоціально-економічногорозвиткунаселенихпунктівОлешинськоїсільської ради на 2020 рік.
  4. Про затвердження Програми підтримки  розвитку КНП «Центр ПМД Хмельницького району» (заклади, що перебувають у підпорядкуванні Олешинської ОТГ) на 2020рік.
  5. Про ПрограмуОлешинськоїсільської ради щодонаданнящомісячно їадресної грошовоїдопомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом наприміських маршрутах на 2020рік.
  6. Про затвердженняпрограми благоустрою населених пунктів Олешинської сільської ради на 2020рік
  7. Про затвердження мережі закладів освіти Олешинської сільської ради.
  8. Про затвердженнярозрахункурозмірузаробітної плати, якийвраховується при визначеннівартостібудівництваоб’єктів на 2020рік.
  9. Про бюджетОлешинської сільської ради на 2020 рік.
  10. Про надання дозволу на списання основних засобів  Олешинської гімназії.
  11. Про надання дозволу Олешинському клубу на списання основних засобів.
  12. Про план роботиОлешинської сільської ради на І півріччя 2020 року.
  13. Про затвердження переліку регуляторних актів.
  14. Про звіт директора комунального підприємства КП «Олешинське».
  15. Про звільнення директора КП «Олешинське».
  16. Земельні питання.