Відбулось засідання постійних комісій Олешинської сільської ради

Перед засіданням чергової 28 сесії Олешинської сільської ради відбулось засідання постійних комісій сількької ради. На засіданнях було розглянуто проект бюджету на 2020 рік та ряд інших важливих проектів рішень, зокрема:

1. Про затвердження програми Олешинської сільської ради «Піклування» на 2020 рік.

2. Про затвердження програми організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій в Олешинській сільській раді  на 2020 рік

3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Олешинської сільської ради на 2020 рік.

4. Про Програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Олешинської сільської ради на 2020 роки.

5. Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2020 рік.

6. Про ПрограмуОлешинської сільської ради щодо надання щомісячної адресної грошової  допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах на 2019 рік

7. Про надання дозволу на списання основних засобів  Олешинської гімназії.

8. Про план роботи Олешинської сільської ради на І півріччя  2020 року.

9. Про затвердження переліку регяторних актів.