Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки "золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
Щиро дякуємо вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.
У ці святкові дні зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди, щедрих урожаїв, і наснаги на нові звершення.
Хай не знають втоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують Україну.