Відбулось засідання 26 чергової сесії сільської ради

20 вересня 2019 року під головуванням сільського голови Віталія Осядлого відбулось засідання 26 чергової сесії Олешинської сільської ради. Участь в засіданні взяли заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, секретар сільської ради Тетяна Мазур, староста с.Черепівка Валентина Деркалюк, депутати сільської ради.

За результати сесії було прийнято ряд важливих рішень, зокрема

1. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2019 рік.
  2. Про надання матеріальної допомоги.
  3. Про  затвердження положення про персональні премії Олешинської сільської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
  4. Про зміну цільового призначення будівлі.
  5. Про проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди нежитлового приміщення.
  6. Про передачу майна з балансу КП «Олешинське» на баланс Олешинської сільської ради.
  7. Про приватизацію майна.
  8. Про затвердження рішення виконавчого комітету Олешинської сільської ради № 5 від 29 серпня 2019 року.
  9. Про внесення змін до програми підтримки розвитку КНП «Центр ПМД Хмельницького району» (заклади, що перебувають у підпорядкуванні Олешинської ОТГ) на 2019 рік.
  10. Про затвердження штатного розпису Олешинської гімназії Олешинської сільської ради.
  11. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Олешинської сільської ради Хмельницького району на 2016-2020 роки.
  12. Про надання дозволу Іванковецькому НВК на списання рухомого майна.
  13. Земельні питання